Портфоліо
«Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен спинятися на досягнутому, бо якщо немає руху вперед, то неминуче починається відставання» 
                                                                              В.О. Сухомлинський                                                 

                                           
Я, Петренко Вікторія Дмитрівна, вчитель французької мови. Викладаю у Запорізькій спеціалізованій школі з поглибленим вивченням англійської мови №40. Мій педагогічний стаж – 20 років. Кваліфікаційна категорія - I. Звання поки що не маю. Народилася 02 травня 1973 року у місті Запоріжжі. У 1990 році отримала середню освіту, закінчивши школу з відзнакою. У 1995 закінчила Запорізький державний університет і отримала вищу освіту за спеціальністю «Французька мова та література», здобувши кваліфікацію філолога, викладача французької мови.
З дитинства мріяла стати вчителем, не просто високоосвіченою особистістю, а насамперед людиною, яка вміє передавати свої знання іншим, надихати своїх вихованців на плідну працю та отримувати задоволення від неї. Моє завдання як вчителя, по-перше, надати учневі знання, уміння і навички, а по-друге, зробити його компетентним, тобто здатним самостійно здобувати і використовувати знання в різних життєвих ситуаціях, готовим брати на себе відповідальність, бути активним у суспільному житті, поважати свою історію та культуру, а також з повагою відноситись до культури інших країн. Я вірю в те, що немає бездарних учнів – для них просто не знайшовся вчитель, який би зміг запалити в їхній душі вогник самотворення, прагнення до знань, наполегливості. Тому я у своїй педагогічній діяльності намагаюсь створити таку систему навчання, яка б забезпечила  взаємодію, співпрацю вчителя і учня в становленні та розкритті особистості останнього, бо, неможливо не погодитись з великими словами надзвичайного педагога-новатора Ш.О. Амонашвілі «Дитина – вище творіння Природи і Космосу і несе в собі їхні риси – могутність і безмежність».

Я, вчитель, не залишаюсь осторонь у навчально-виховному процесі, активно приймаю участь у різноманітних курсах, семінарах, конкурсах тощо. А саме:
- семінар «Регіональний день 2.0» для вчителів французької мови Запорізької області;(2018)
- активна участь у предметних тижнях кафедри іноземних мов;
- Всеукраїнський конкурс «Учитель року - 2019»;
- олімпіади з французької мови (щороку);
- X Міжвишівська студентська науково-практична конференція "Різдвяні студентські наукові читання";(2017)
- участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії Наук України; (2016, 2017, 2018)
- підвищення кваліфікації: курси підвищення кваліфікації вчителів англійської мови № 1160/1 (2015);
- підвищення кваліфікації: курси підвищення кваліфікації вчителів французької мови 15 СПК № 205889 (2015);
- навчання за Міжнародною Програмою «рівний-рівному»щодо здорового способу життя серед молоді України» при ОІППО
м. Дніпропетровськ (2014);
- підвищення кваліфікації: курси підвищення кваліфікації вчителів, що викладають іноземну мову в початкових класах № 6829 (2014);
- семінар-тренінг «Сучасні технології та методики навчання іноземних мов на перехресті культур і цивілізацій» (2017);
- семінар «Les compétences communicatives, laudition et la préparation aux examens basées sur les manuels de «Clé International»;
- участь у «Днях відкритих дверей французького культурного центру Альянс Франсез Запоріжжя» (щороку).


Немає коментарів:

Дописати коментар